چرا سیاق

اگر مجموعه شما به دنبال خدمات تخصصی برای بهبود بازده کاری و یکپارچگی در تمام بخش‌ها می‌باشد، این تجربه را با سرویس‌ها و پیشتیبانی سیاق برای شما فراهم خواهیم کرد.

نرم افزار بزرگترین دارایی کسب و کار شماست و جامعیت و کیفیت آن میتواند کمک بسیار زیادی به کسب و کار شما کند.

محصولات راهکار نوین سیاق با بیش از دو دهه تجربه، مشتریان خود را قادر می‌سازد تا فرایندهای تجاری مانند حسابداری، فروش، تولید، منابع انسانی و امور مالی را در یک محیط یکپارچه با داده‌های هر ماژول ذخیره شده در یک پایگاه داده مرکزی اجرا کنند. یکپارچگی و ذخیره داده‌های مشترک، جریان اطلاعات بدون نیاز به ورود داده‌های اضافی و در نهایت اجرای کنترل های مالی، فرآیندی و قانونی را تضمین می‌کند.
زمان آن فرا رسیده که به منظور خودکارسازی و بهینه سازی فرایندها، افزایش بهره‌وری و کاهش هزینه‌های غیرضروری، پیاده سازی راهکار جامع سیاق را انجام دهید.

بزرگترین سبد محصولات تحت وب کشور – نیاز امروز + امکان توسعه فردای شما

شما نرم افزار را برای فقط برای رفع نیاز امروز خود خریداری نمیکنید. ممکن است امروز به هر علتی بخشی از ماژولهای نرم افزاری از سبد محصولات سیاق را لازم نداشته باشید ولی اگر در آینده با توسعه کسب و کار و یا بروز نیازهای جدید به ماژولهای جدیدی نیاز داشتید در نرم افزار جاری خود امکان اضافه کردن این ماژول به راحتی امکان پذیر است؟
یکپارچگی نکته مهمی است و چالش های یکپارچه نبودن نرم افزارهای شما زیاد و دردسر ساز است. اگر به نرم افزار جاری شما ماژولهای مورد نیاز در آینده قابل اضافه شدن نباشد شاید حتی محبور به تغییر نرم افزار جاری خود شوید.
در نرم افزار سیاق از ابتدا در حقیقت همه ماژولها در سرور شما موجود هستند و به راحتی شما از طریق پرتال مشتریان میتوانید هر ماژول جدید را به سامانه خود اضافه کنید و بدون نیاز به کانورت و از دست دادن داده های قبلی و... به شکل یکپارچه ماژولهای جدید را مستقر و استفاده کنید.

هزینه های منطقی لیسانس و استقرار و پشتیبانی سیاق به نسبت نمونه های ایرنی و خارجی

نرم افزار سیاق به نسبت قابلیتها از محصولات مشابه ایرانی بیشتر و به نسبت قیمت از بسیار از آنها کمتر است. در مدلهای قیمت گذاری برخی از محصولات ایرانی مشتری بیشتر هزینه برند را پرداخت میکند تا هزینه محصول. این مهم توسط تیم تحقیق و توسعه سیاق همواره بررسی و رصد میشود که محصول سیاق ضمن برتر بودن پایین ترین قیمت محصولات مشابه بازار را داشته باشد.

در خصوص نمونه های نرم افزارهای خارجی نیز قیمت محصولات نرم افزاری ایرانی از محصولات مشابه خارجی بسیار پایین تر است. عمده دلیل این مهم اولا عدم پرداخت هزینه ابزارهای لازم برای تولید محصول نرم افزاری و دوما هزینه کمتر نیرو متخصص به نسبت رقبای خارجی است.

هزینه های نرم افزارهای ERP و BPMS معتبر خارجی قیمت ها از چند ده میلیون دلار شروع میشود که در کسب و کار ایرانی صرفه اقتصادی ندارد. هزینه های نگهداری نیز به همین نسبت بالا بوده و به طور مثال هزینه کارشناس مقیم بیش از 30هزاردلار برای هر نفر در ماه می باشد.

سابقه و عمر نرم افزار سیاق نشان دهنده پختگی و صیقل خوردن آن است

بزرگترین مزیت نرم افزارها رعایت جزییات و ریزه کاری های خاص در کارکرد های خاص است. نرم افزار سیاق در طی عمر 25 ساله خود توسط هزاران مشتری و کاربر زیر بار رفته و بازتاب نظریات آنها نرم افزار را صیقل داده است.
این به معنی خوش دستی و آموزش راحت نرم افزار است و این مهم جز در محیط عملیاتی و توسط ذهنیات های مختلف مشتریان شکل نمیگیرد.

تکنولوژی به روز سیاق

زیر ساخت قدرتمند و استاندارد سیاق و تجهیز به آخرین تکنولوژی ها با جریان مستمر توسعه محصول سیستم ساز و مدیر گردش کار سیاق میتواند آسودگی خاطر مشتریان را از توسعه های جدید تکنولوژی و تلاطم های سیاسی راحت کند.

سیاق بر پایه پلت فرم .net Core و به شکل تحت وب تولید شده است قدرت پردازش داده های عظیم و پاسخ گویی چند ده هزار کاربر هم زمان را دارد و همچنین از تاییدیه های مهم امنیتی گذشته است. واحد تولید سیاق یک واحد پویا و فعال بوده و همیشه در حال توسعه محصول و ارتقا تکنولوژی آن است.

لیسانس قانونی و معتبر بین المللی

ابزار گردش کار و ERP تولید شده در شرکت دانش بنیان سیاق منطبق با قواعد کپی رایت بین المللی و محصول کاملا ایرانی است که کپی رایت آن مربطو به به شرکت راهکار نوین سیاق است

عدم استفاده از Component یا ابزارهای خارجی غیر مجاز یا قفل شکسته زیر ساخت چند ارزی و چند زبانی و تقویم میلادی که به مشتری سیاق قابلیت استفاده از آنرا در داخل و خارج از کشور به شکل قانونی میدهد

محصول ایرانی مناسب کسب و کار ایرانی

Practice ها یا بهروش های سیاق در یک تجربه نزدیک ربع قرن بازار ایران و مناسب کسب و کار ایرانی شکل گرفته و در طول زمان توسعه داده شده است و صیقل خورده است.
نرم افزارهای ERP بزرگترین مزیت و کارکردشان best practice ها هستند. درجریان استقرار نرم افزار خارجی در کسب و کار ایرانی شما یک نمونه اجرا شده در یک کشور و شرکت خارجی را انتخاب میکنید و شرکت مجری آن نمونه را با اندکی امکان تغییر در سازمان شما مستقر میکند.
تفاوت قوانین کشوری – تفاوت های قوانین مالی و مالیاتی و حتی عرفی و تفاوت فرهنگی و خصوصا فرهنگ سازمانی در کنار شرایط کار ابزار و تجهیزات و دغدغه های متفاوت شرکتها اجرا شده که در نمونه خارجی و آنچه میتواند در ایران اجرا کرد فاصله ایجاد میکند.
تبعات قانونی: نسخه قفل شکسته این محصولات مشمول قانون کپی رایت هستند و در صورت استفاده از آنها توسط مشتری در هر کشور خارجی دیگر و یا در آینده در داخل ایران ادعاهای سنگین نقض کپی رایت را میتوانند داشته باشند. نرم افزار و فرآیند های آن در صورت استقرار صحیح استفاده به مرور زمان در گوشت و پوست سازمان شما نفوذ میکند و داده های ذی قیمت سازمان در دل آن ته نشین میشود. آیا در آینده امکان گریز از قانون کپی رایت یا تعویض محصول را دارید؟

کاهش خطرات تعویض نرم افزار

ثبت دقیق الزامات و استفاده از داده های واقعی برای تست سیستم جدید، برای جلوگیری از بروز اختلال فرایند کسب‌وکار در طول پروژه‌های تعویض سیستم ERP.

تحولی همراه با اعتماد به نفس

شناسایی روش های بهینه برای توانمندسازی و حمایت از زنجیره تامین و اتوماسیون فرایند کسب‌وکار برای به حداکثر رساندن عملکرد کسب‌وکار.

تسریع در پروژه های تحول

ایجاد درک دقیقی از اطلاعات رد و بدل شده با شرکای تجاری ایجاد و افزایش سرعت تعویض ERP با یکپارچه سازی منابع.