نرم افزار ERP سیاق

برنامه‌ریزی منابع سازمانی یا همان Enterprise Resource Planning نوعی فلسفه‌ی مدیریتی در جهان اطلاعات‌محور کنونی است و این در شرایطی است که پردازش اطلاعات و برنامه‌ریزی براساس آن‌ها بدون استفاده از ابزاری مناسب امکان‌پذیر نخواهد بود. بنابراین برای انجام اقداماتی در راستای ارتقای برنامه‌ریزی منابع سازمانی، استفاده از نرم افزار ERP برای مدیریت منابع سازمان شما امری ضروری است.

با وجود مجموعه‌ای کامل از نظیر‌ برنامه‌ریزی‌ تولید، کنترل‌ موجودی، لجستیک و... نرم افزار ERP سیاق شامل طیف وسیعی از عملکردها می‌شود. این نرم افزار ERP‌ می‌تواند با خودکارسازی بسیاری از فعالیت‌های سازمان، پاسخگوی نیازهای روزافزون مشتریان از طریق افزایش سرعت ارائه‌ی کالا و خدمات، تسهیل مدیریت واحدهای کسب‌وکار، افزایش سرعت و بهره‌وری، افزایش کیفیت خدمات و... باشد و به یک مزیت رقابتی منحصربه‌فرد تبدیل شود.
شرکت راهکار نوین سیاق با محصولات زیر پاسخگوی نیاز کسب‌وکارهای ایرانی در زمینه‌ی این ضرورت است:

  • محصولات پکیجی و آماده‌ی سیاق که امکان استقرار و بهره‌گیری را در شرکت‌های متوسط و بزرگ به‌شکل یکپارچه فراهم می‌کند و شامل بیش از ۵۰ ماژول نرم‌افزاری می‌شود.
  • محصولاتی با امکان بومی‌سازی آسان، ایجاد بهروش و پوشش نیازهای خاص شرکت‌های بزرگ‌ که به کمک ابزار سیستم‌ساز و Work flow Engine فراهم می‌شود.

ویژگی‌های خاص نرم افزار ERP سیاق که برای مدیریت چندین هدف استفاده می‌شود، کسب‌وکار و سازمان شما را
به یک رقیب متمایز تبدیل می‌کند.

بزرگ‌ترین سبد محصولات نرم‌افزاری تحت وب کشور

کاملاَ تحت وب (.Net core و MVC)

امکان شخصی‌سازی نیازهای خاص به کمک سیستم‌ساز سیاق

امکان اتصال به API کلیه‌ی ماژول‌های سیاق

نرم افزار UX محور با کم‌ترین نیاز به آموزش

امکان اتصال به BPMS سیاق در آینده

تحول کسب‌وکارها با نرم افزار ERP سیاق

نرم افزار ERP می‌تواند قابلیت‌های بسیاری را برای کمک به روابط مشتری ارائه دهد. این سیستم کلیدی، با یکپارچه‌سازی CRM و بخش فروش و بازاریابی، به نیازهای مدیریت تماس، ردیابی تاریخچه‌ی مکالمه، مدیریت لید، بررسی تاریخچه‌ی سفارش، ایجاد نقل قول و... پاسخ دهد.

نرم افزار ERP سیاق نیروی کار سازمان شما را از طریق ویژگی‌های مدیریت سرمایه انسانی کنترل خواهد کرد. مدیریت کارمندان جدید و فعلی در روند استخدام و حفظ روابط خوب با کارکنان سازمان تاثیر بسزایی دارد.

قابلیت های مدیریت مالی در خط مقدم پیاده سازی ERP قرار دارند. ماژول‌هایی مانند نرم افزار صورت‌های مالی، نرم افزار اموال و دارایی ثابت، نرم افزار حقوق و دستمزد و نرم افزار خزانه داری به ردیابی درآمد و هزینه‌های کسب‌وکار شما کمک می‌کنند.

با توجه به میزان حجم و تخصصی بودن جریان‌های تولید در سازمان‌ها، این جریان‌ها به ماژول‌های ویژه‌ای نیاز دارند. نرم افزار تولید ادغام شده با سایر نرم‌افزارهای ERP سیاق باعث کاهش نیازهای سطح موجودی، افزایش بهره‌وری، کاهش هزینه تمام شده و... می‌شود.

نیاز به استفاده از اتوماسیون‌های اداری و دیجیتالی شدن به طور فزاینده‌ای در دنیای امروزی آشکار است. نرم افزارهای اداری سیاق با ادغام تمامی عملکردهای اداری تحت یک نرم افزار، محیط اداری را به مکانی هوشمند برای کار تبدیل می‌کند.

یکی از مشکلات اساسی سازمان‌های بزرگ عدم امکان توسعه و ارتقا نرم افزار در زمان رشد سازمان می‌باشد، راهکار نوین سیاق در مسیر رشد سازمان همراه با شما خواهد بود.

برخی مزایای نرم افزار ERP سیاق

انطباق با تغییرات سازمانی و نیاز مشتریان یکی دیگر از مزایای نرم افزار ERP سیاق است. امکاناتی که نرم افزار ERP سیاق برای سفارشی‌سازی و شخصی‌سازی این نرم‌افزار در اختیار کاربران قرار می‌دهد، باعث انعطاف فوق‌العاده این نرم افزار می‌شود.

یکپارچگی جریان‌های کاری، نقش مهمی در موفقیت کسب و کار دارد. نرم افزار ERP سیاق می‌تواند فرایندهای مختلف کسب‌وکار شما اعم از حسابداری، بازاریابی، تولید و... را یکپارچه و از ایجاد مغایرت در داده‌ها جلوگیری کند.

ابزارهای گزارش‌دهی و تجزیه و تحلیل نرم‌افزار ERP سیاق، به مدیران و صاحبان کسب‌وکارها کمک می‌کند تا در کم‌ترین زمان و با بیش‌ترین دقت، اطلاعات مختلف کسب‌وکار را بررسی کنند.

در راستای افزایش کیفیت و امکانات، نرم افزار ERP سیاق به‌صورت مداوم به‌روزرسانی می‌شوند

بی‌شک برای پیاده‌سازی نرم افزار ERP چالش‌های غیرمنتظره‌ای وجود خواهد داشت، اما با پیروی از Best Practices ویژه‌ی هر صنعت، می‌توان موضوعات احتمالی را برای مدیریت موثر ریسک و هزینه، شناسایی و به آن‌ها رسیدگی کرد. نرم افزار ERP را می‌توان براساس صنعت یا سازمانی که در آن هستید به نسبت ویژگی‌های اولیه‌ای که به آن‌ها نیاز دارید، سفارشی‌سازی کرد. برخی از نرم افزارها با در نظر گرفتن یک صنعت خاص یا مجموعه‌ای از عملکردها توسعه خواهند یافت.

سیستم‌ساز راهکار نوین سیاق، یک ابزار ایرانی با نمونه کارهای موفق Best Practices است که با توجه به نیازهای کسب‌وکارها بومی‌سازی شده است. این ابزار با بیش از ۵۰ زیرسیستم، با هدف پاسخگویی به نیازهای تخصصی و بهینه‌سازی زیرساخت‌های نرم افزاری یکپارچه‌ی کسب‌و‌کارها ارائه گردیده است.

به پشتوانه‌ی اعتماد بزرگان

راهکار نوین سیاق با بیش از ۲۵ سال سابقه و با ارائه‌ی یک نرم افزار ERP برای اجرای فرایندهای حیاتی کسب‌وکارتان با افزایش بهره‌وری، کارایی و در نتیجه سودآوری بیش‌تر به شما کمک می کند بهترین عملکرد خود را داشته باشید و در صورت نیاز، کسب‌وکار خود را با استراتژی‌ها یا اتفاقات غیرقابل‌پیش‌بینی سازگار کنید.

مشاوره با کارشناسان ما
موضوع
نام و نام خانوادگی
نام شرکت
تلفن همراه
ایمیل
متن پیام
کد امنیتی
refresh capcha