بزرگی به درستی

نرم افزار های ERP سیاق

برنامه ریزی منابع سازمانی یا همان Enterprise Resource Planning نوعی فلسفه مدیریتی در جهان اطلاعات محور کنونی است و این در شرایطی است که پردازش اطلاعات و برنامه ریزی بر اساس آن‌ها بدون استفاده از ابزاری مناسب امکان پذیر نخواهد بود. بنابراین برای انجام اقداماتی در راستای ارتقا بهره‌وری برنامه ریزی منابع سازمانی، استفاده از نرم افزار ERP برای مدیریت منابع سازمان شما امری ضروری است.

با وجود مجموعه‌ای کامل از زیرسیستم‌ها‌یی نظیر‌ برنامه‌ریزی‌ تولید، کنترل‌ موجودی، لجستیک و… این نرم افزار شامل طیف وسیعی از عملکردها می‌شود. نرم افزار ERP‌ می‌تواند پاسخگوی نیازهای روز افزون مشتریان از طریق افزایش سرعت ارائه کالا و خدمات، تسهیل مدیریت واحدهای کسب و کار، افزایش سرعت و بهره‌وری، افزایش کیفیت خدمات و... باشد و منجر به بهبود قابلیت رقابت گردد.

شرکت راهکار نوین سیاق با محصولات زیر پاسخگوی نیاز کسب و کار های ایرانی در زمینه این ضرورت است:
1- محصولات پکیجی و آماده سیاق که امکان استقرار و بهره گیری را در شرکت‌های متوسط و بزرگ به شکل یکپارچه فراهم می‌کند و شامل بیش از ۵۰ ماژول نرم افزاری می‌شود.
2- امکان بومی سازی آسان، ایجاد بهروش و پوشش نیازهای خاص شرکت‌های بزرگ‌ که به کمک ابزار سیستم‌ساز و WORK FLOW Engine فراهم می گردد.

حوزه‌های نرم افزاری ERP شرکت سیاق

نرم افزارهای مالی
نرم افزارهای لجستیک
نرم افزارهای منابع انسانی
نرم افزارهای اداری
ارتباط با مشتریان
نرم افزارهای صنعتی
نرم افزارهای دولتی
ابزار
ماژول‌های خاص
نرم افزار BPMS
توسعه کسب و کار

حوزه مالی

در این نرم افزارها ارتباط مالی بین زیرسیستم‌های مختلف با هدف تسریع و بهبود فرایندهای مالی با محیط کاربری ساده در یک مجموعه یکپارچه کنترل می‌شود. این نرم افزارها عبارت است از:

برخی مزایای نرم افزارهای سیاق

قابلیت سفارشی سازی توسط مشتریان

انطباق با تغییرات سازمانی و نیاز مشتریان یکی دیگر از مزایای نرم افزارهای ERP سیاق است. امکاناتی که نرم افزار ERP سیاق برای سفارشی سازی و شخصی سازی این نرم افزار در اختیار کاربران قرار می‌دهد، باعث انعطاف فوق‌العاده این نرم افزار می‌شود.

یکپارچگی جریان‌های کاری

یکپارچگی جریان‌های کاری، نقش مهمی در موفقیت کسب و کار دارد؛ نرم افزار ERP سیاق می‌تواند فرایندهای مختلف کسب و کار شما اعم از حسابداری، بازاریابی، تولید و ... را یکپارچه نماید.

سهولت در استفاده

نرم افزارهای ERP سیاق در عین سادگی، بسیار کاربردی هستند، به گونه‌ای که نیاز به پشتیبانی را برای اجرای فرآیندهای حیاتی یک کسب و کار کاهش می‌‌دهند.

توسعه و ارتقای دائمی نرم افزار

در راستای افزایش کیفیت و امکانات، نرم افزارهای ERP سیاق به صورت مداوم به روز رسانی می‌شوند.

مورد اعتماد مشتریان‌مان هستیم
راهکار سیاق نوین با بیش از ۲۵ سال سابقه و با ارائه مجموعه نرم افزارهای ERP برای اجرای فرایندهای حیاتی کسب و کارتان با افزایش بهره‌وری، کارایی و در نتیجه سودآوری بیشتر به شما کمک می کند تا بهترین عملکرد خود را داشته باشید و در صورت نیاز، کسب و کار خود را با استراتژی‌ها و یا اتفاقات غیر قابل پیش‌بینی سازگار کنید.
customer
مشاوره با کارشناسان ما
موضوع
نام و نام خانوادگی
نام شرکت
تلفن همراه
ایمیل
متن پیام
کد امنیتی
refresh capcha