نرم افزار ERP سیاق

برنامه ریزی منابع سازمانی یا همان Enterprise Resource Planning نوعی فلسفه مدیریتی در جهان اطلاعات محور کنونی است و این در شرایطی است که پردازش اطلاعات و برنامه ریزی بر اساس آن‌ها بدون استفاده از ابزاری مناسب امکان پذیر نخواهد بود. بنابراین برای انجام اقداماتی در راستای ارتقا بهره‌وری برنامه ریزی منابع سازمانی، استفاده از نرم افزار ERP برای مدیریت منابع سازمان شما امری ضروری است.

با وجود مجموعه‌ای کامل از زیرسیستم‌ها‌یی نظیر‌ برنامه‌ریزی‌ تولید، کنترل‌ موجودی، لجستیک و… این نرم افزار شامل طیف وسیعی از عملکردها می‌شود. نرم افزار ERP‌ می‌تواند پاسخگوی نیازهای روز افزون مشتریان از طریق افزایش سرعت ارائه کالا و خدمات، تسهیل مدیریت واحدهای کسب و کار، افزایش سرعت و بهره‌وری، افزایش کیفیت خدمات و... باشد و منجر به بهبود قابلیت رقابت گردد.

شرکت راهکار نوین سیاق با محصولات زیر پاسخگوی نیاز کسب و کار های ایرانی در زمینه این ضرورت است:
1- محصولات پکیجی و آماده سیاق که امکان استقرار و بهره گیری را در شرکت‌های متوسط و بزرگ به شکل یکپارچه فراهم می‌کند و شامل بیش از ۵۰ ماژول نرم افزاری می‌شود.
2- امکان بومی سازی آسان، ایجاد بهروش و پوشش نیازهای خاص شرکت‌های بزرگ‌ که به کمک ابزار سیستم‌ساز و WORK FLOW Engine فراهم می گردد.

ویژگی‌های خاص این نرم افزار که برای مدیریت چندین هدف استفاده می‌شود، کسب‌وکار و سازمان شما را
به یک رقیب متمایز تبدیل می‌کند.

بزرگترین سبد محصولات نرم افزاری تحت وب کشور

نرم افزار کاملا تحت وب ( Net Core. و MVC )

امکان شخصی سازی نیازهای خاص به کمک سیستم ساز سیاق

امکان اتصال به کلیه API ماژول‌های سیاق

نرم افزار UX محور با کمترین نیاز به آموزش

امکان اتصال به BPMS سیاق در آینده

تحول کسب و کارها با نرم افزار ERP سیاق

نرم افزار CRM می‌تواند قابلیت‌های بسیاری را برای کمک به روابط مشتری ارائه دهد. این سیستم کلیدی، به کمک کارکنان فروش و بازاریابی می‌شتابد و به نیازهای مدیریت تماس، ردیابی تاریخچه مکالمه، مدیریت لید، بررسی تاریخچه سفارش و ایجاد نقل قول پاسخ می‌دهند.

نرم افزار ERP سیاق نیروی کار سازمان شما را از طریق ویژگی‌های مدیریت سرمایه انسانی کنترل خواهد کرد. مدیریت کارمندان جدید و فعلی در روند استخدام و حفظ روابط خوب با کارکنان سازمان تاثیر بسزایی دارد.

قابلیت های مدیریت مالی در خط مقدم پیاده سازی ERP قرار دارند. ماژول‌هایی مانند نرم افزار صورت‌های مالی، نرم افزار اموال و داریی ثابت، نرم افزار حقوق و دستمزد و نرم افزار خزانه داری به ردیابی درآمد و هزینه‌های کسب‌وکار شما کمک می‌کنند.

با توجه به میزان حجم و تخصصی بودن جریان‌های تولید در سازمان‌ها، این جریان‌ها به ماژول‌های ویژه‌ای نیاز دارند. نرم افزار تولید ادغام شده با سایر نرم‌افزارهای ERP سیاق باعث کاهش نیازهای سطح موجودی، افزایش بهره‌وری، کاهش هزینه تمام شده و... می‌شود.

نیاز به استفاده از اتوماسیون‌های اداری و دیجیتالی شدن به طور فزاینده‌ای در دنیای امروزی آشکار است. نرم افزارهای اداری سیاق با ادغام تمامی عملکردهای اداری تحت یک نرم افزار، محیط اداری را به مکانی هوشمند برای کار تبدیل می‌کند.

یکی از مشکلات اساسی سازمان‌های بزرگ عدم امکان توسعه و ارتقا نرم افزار در زمان رشد سازمان می‌باشد، راهکار نوین سیاق در مسیر رشد سازمان همراه با شما خواهد بود.

برخی مزایای نرم افزارهای سیاق

انطباق با تغییرات سازمانی و نیاز مشتریان یکی دیگر از مزایای نرم افزارهای ERP سیاق است. امکاناتی که نرم افزار ERP سیاق برای سفارشی سازی و شخصی سازی این نرم افزار در اختیار کاربران قرار می‌دهد، باعث انعطاف فوق‌العاده این نرم افزار می‌شود.

یکپارچگی جریان‌های کاری، نقش مهمی در موفقیت کسب و کار دارد؛ نرم افزار ERP سیاق می‌تواند فرایندهای مختلف کسب و کار شما اعم از حسابداری، بازاریابی، تولید و ... را یکپارچه نماید.

ابزارهای گزارش‌دهی و تجزیه و تحلیل نرم‌افزار ERP سیاق، به مدیران و صاحبان کسب‌وکارها کمک می‌کند تا در کم‌ترین زمان و با بیشترین دقت، اطلاعات مختلف کسب‌وکار را بررسی کنند.

در راستای افزایش کیفیت و امکانات، نرم افزارهای ERP سیاق به صورت مداوم به روز رسانی می‌شوند.

بی‌شک برای پیاده سازی هر پروژه ERP چالش‌های غیر منتظره‌ای وجود خواهد داشت. اما با پیروی از Best Practices های ویژه هر صنایع، می‌توان موضوعات احتمالی را برای مدیریت موثر ریسک و هزینه، شناسایی و رسیدگی کرد. راه‌حل‌های ERP را می‌توان بر اساس صنعت یا سازمانی که در آن هستید به نسبت ویژگی‌های اولیه‌ای که به آن‌ها نیاز دارید سفارشی‌سازی کرد. برخی از نرم افزارها با در نظر گرفتن یک صنعت خاص یا مجموعه‌ای از عملکردها توسعه خواهند یافت.

سیستم ساز راهکار نوین سیاق، یک ابزار ایرانی با نمونه کارهای موفق Best Practices است که با توجه به نیازهای کسب‌وکارها بومی سازی شده است. این ابزار با بیش از ۵۰ زیرسیستم به هدف پاسخگویی به نیازهای تخصصی و بهینه سازی زیرساخت‌های نرم افزاری یکپارچه کسب‌و‌کارها ارائه گردیده است.

مورد اعتماد مشتریانمان هستیم

راهکار نوین سیاق با بیش از ۲۵ سال سابقه و با ارائه مجموعه نرم افزارهای ERP برای اجرای فرایندهای حیاتی کسب و کارتان با افزایش بهره‌وری، کارایی و در نتیجه سودآوری بیشتر به شما کمک می کند تا بهترین عملکرد خود را داشته باشید و در صورت نیاز، کسب و کار خود را با استراتژی‌ها و یا اتفاقات غیر قابل پیش‌بینی سازگار کنید.

مشاوره با کارشناسان ما
موضوع
نام و نام خانوادگی
نام شرکت
تلفن همراه
ایمیل
متن پیام
کد امنیتی
refresh capcha