نرم افزار ERP سیاق، راهکار مدیریت منابع سازمان

برنامه‌ریزی منابع سازمانی یا همان Enterprise Resource Planning نوعی فلسفه‌ی مدیریتی در جهان اطلاعات‌محور کنونی است و این در شرایطی است که پردازش اطلاعات و برنامه‌ریزی براساس آن‌ها بدون استفاده از ابزاری مناسب امکان‌پذیر نخواهد بود. بنابراین برای انجام اقداماتی در راستای ارتقای برنامه‌ریزی منابع سازمانی، استفاده از نرم افزار ERP برای مدیریت منابع سازمان شما امری ضروری است.

درخواست دمو

یک سازمان، یک نرم‌افزار

نرم افزار ERP سیاق در یک نگاه

با بهره‌مندی از مجموعه‌ای کامل از زیرسیستم‌ها‌یی نظیر‌ سیستم‌های مالی و حسابداری، تولید، مدیریت سرمایه‌های انسانی، لجستیک و…
این نرم‌افزار پاسخگوی تمام نیازهای مدیریتی مدیران سازمان خواهد بود. علاوه‌بر این، سیستم ERP‌ می‌تواند پاسخگوی نیازهای روزافزون مشتریان از طریق افزایش سرعت ارائه‌ی کالا یا خدمات، افزایش کیفیت خدمات و در نهایت افزاریش رضایت مشتری شود. این نرم افزار باعث افزایش بهره‌وری، کاهش هزینه‌ها و افزایش فروش شما خواهد بود.

درخواست دمو

تحول کسب‌وکارها با ERP سیاق

تولید و قیمت تمام شده

با توجه به حجم و میزان تخصصی بودن جریان‌های تولید در سازمان‌ها، این جریان‌ها به ماژول‌های ویژه‌ای نیاز دارند. نرم افزار تولید ادغام‌شده با سایر ماژول‌های نرم افزار ERP سیاق باعث کاهش نیازهای سطح موجودی، افزایش بهره‌وری، کاهش هزینه تمام‌شده و... می‌شود.

مدیریت منابع انسانی

سیستم مدیریت سرمایه‌های انسانی نرم افزار ERP سیاق با زیرسیستم‌های تخصصی، تمام فرایندهای حوزه‌ی منابع انسانی از جذب و استخدام گرفته تا نگهداشت و بازنشستگی را خودکارسازی و بهینه‌سازی می‌کند.

مدیریت امور مالی یکپارچه

قابلیت‌های مدیریت مالی در خط مقدم پیاده‌سازی ERP قرار دارند. ماژول‌هایی مانند نرم‌افزار صورت‌های مالی، نرم‌افزار اموال و دارایی ثابت، نرم‌افزار حقوق و دستمزد و نرم‌افزار خزانه‌داری به ردیابی درآمد و هزینه‌های کسب‌وکار شما کمک می‌کنند.

مدیریت ارتباط با مشتری CRM

نرم افزار CRM می‌تواند قابلیت‌های بسیاری را برای کمک به روابط مشتری ارائه دهد. این سیستم کلیدی، به کمک کارکنان فروش و بازاریابی می‌شتابد و به نیازهای مدیریت تماس، ردیابی تاریخچه‌ی مکالمه، مدیریت لید، بررسی تاریخچه‌ی سفارش و ایجاد نقل قول پاسخ می‌دهند.

اتوماسیون اداری

نیاز به استفاده از اتوماسیون‌های اداری و دیجیتالی شدن به‌طور فزاینده‌ای در دنیای امروزی آشکار است. نرم‌افزارهای اداری سیاق با ادغام تمامی عملکردهای اداری تحت یک نرم‌افزار، محیط اداری را به مکانی هوشمند برای کار تبدیل می‌کند.

یک نرم‌افزار برای تمام نیازهای سازمان

دمو نرم افزار ERP

ویژگی‌های خاص نرم افزار ERP سیاق که برای مدیریت چندین هدف استفاده می‌شود، کسب‌وکار و سازمان شما را
به یک رقیب متمایز تبدیل می‌کند.

بزرگ‌ترین سبد محصولات نرم‌افزاری تحت وب کشور

کاملاَ تحت وب (.Net core و MVC)

امکان شخصی‌سازی نیازهای خاص به کمک سیستم‌ساز سیاق

امکان اتصال به API کلیه‌ی ماژول‌های سیاق

نرم افزار UX محور با کم‌ترین نیاز به آموزش

امکان اتصال به BPMS سیاق در آینده

یک نرم افزار برای تمام نیاز‌ها
نرم افزار ایرانی مناسب سازمان‌ها و کسب‌وکارهای ایرانی
  • امکان سفارشی‌سازی آسان، اجرا بر مبنای Best Practices و پوشش نیازهای خاص شرکت‌های بزرگ‌ که به کمک ابزار سیستم‌ساز و Work Flow Engine فراهم می‌شود.
  • محصولات پکیجی و آماده‌ی سیاق که امکان استقرار و بهره‌گیری را در شرکت‌های متوسط و بزرگ به‌شکل یکپارچه فراهم می‌کنند و شامل ۵۰+ ماژول نرم‌افزاری می‌شوند.
دمو نرم افزار ERP

برخی مزایای نرم افزار ERP سیاق

انطباق با تغییرات سازمانی و نیاز مشتریان یکی دیگر از مزایای نرم افزار ERP سیاق است. امکاناتی که نرم افزار ERP سیاق برای سفارشی‌سازی و شخصی‌سازی این نرم‌افزار در اختیار کاربران قرار می‌دهد، باعث انعطاف فوق‌العاده این نرم افزار می‌شود.

یکپارچگی جریان‌های کاری، نقش مهمی در موفقیت کسب‌و‌کار دارد؛ نرم افزار ERP سیاق می‌تواند فرایندهای مختلف کسب‌و‌ کار شما اعم از حسابداری، بازاریابی، تولید و... را یکپارچه کند.

ابزارهای گزارش‌دهی و تجزیه و تحلیل نرم‌افزار ERP سیاق، به مدیران و صاحبان کسب‌وکارها کمک می‌کند تا در کم‌ترین زمان و با بیش‌ترین دقت، اطلاعات مختلف کسب‌وکار را بررسی کنند.

در راستای افزایش کیفیت و امکانات، نرم افزار ERP سیاق به‌صورت مداوم به‌روزرسانی می‌شوند

Best Practices

بی‌شک برای پیاده‌سازی هر پروژه‌ی ERP چالش‌های غیرمنتظره‌ای وجود خواهد داشت، اما با پیروی از Best Practiceهای ویژه‌ی هر صنایع، می‌توان موضوعات احتمالی را برای مدیریت موثر ریسک و هزینه، شناسایی و به آن‌ها رسیدگی کرد. راه‌حل‌های ERP را می‌توان براساس صنعت یا سازمانی که در آن هستید و به نسبت ویژگی‌های اولیه‌ای که به آن‌ها نیاز دارید سفارشی‌سازی کرد. برخی از نرم افزارها با در نظر گرفتن یک صنعت خاص یا مجموعه‌ای از عملکردها توسعه خواهند یافت.

سیستم‌ساز راهکار نوین سیاق، یک ابزار ایرانی با نمونه‌کارهای موفق Best Practices است که با توجه به نیازهای کسب‌وکارها بومی‌سازی شده است. این ابزار با 50+ زیرسیستم با هدف پاسخگویی به نیازهای تخصصی و بهینه‌سازی زیرساخت‌های نرم‌افزاری یکپارچه‌ی کسب‌و‌کارها ارائه شده است.

یکی از مشکلات اساسی سازمان‌های بزرگ، عدم امکان توسعه و ارتقای نرم‌افزار پس از رشد سازمان است. راهکار نوین سیاق با اتکا به تجربه و با استفاده از BPMS قدرتمند خود، در مسیر رشد سازمان همراه با شما خواهد بود. نرم افزار BPMS سیاق

به پشتوانه‌ی اعتماد بزرگان

راهکار نوین سیاق با بیش از ۲۵ سال سابقه و با ارائه‌ی یک نرم افزار ERP برای اجرای فرایندهای حیاتی کسب‌وکارتان با افزایش بهره‌وری، کارایی و در نتیجه سودآوری بیش‌تر به شما کمک می کند بهترین عملکرد خود را داشته باشید و در صورت نیاز، کسب‌وکار خود را با استراتژی‌ها یا اتفاقات غیرقابل‌پیش‌بینی سازگار کنید.

مشاوره با کارشناسان ما
موضوع
نام و نام خانوادگی
نام شرکت
تلفن همراه
ایمیل
متن پیام
کد امنیتی
refresh capcha