نرم افزار ارزیابی عملکرد ۳۶۰ درجه

ارزیابی عملکرد ۳۶۰ درجه، برخلاف شیوه‌های سنتی ارزیابی عملکرد، اطلاعات را از منابع مختلفی دریافت می‌کند. برای جمع‌بندی تمامی داده‌های جمع‌آوری شده و بررسی دقیق آن‌ها، برحسب میزان اهمیت و اولویت، استفاده از یک راه‌حل نرم‌افزاری امری ضروری است. نرم‌افزار ارزیابی عملکرد ۳۶۰ درجه کارکنان سیاق سازمان‌ها را قادر می‌سازد تا بازخورد عملکرد افراد را از منابع متعددی مانند همکاران، سرپرستان و زیرمجموعه‌ها جمع‌آوری کنند. این بازخورد از طریق نظرسنجی یا پرسشنامه جمع‌آوری می‌شود و از پاسخ‌دهندگان تقاضا می‌کند فرد را در مورد شایستگی‌ها یا رفتارهای مختلف، مانند مهارت‌های ارتباطی، کار تیمی، رهبری یا خدمات مشتری رتبه‌بندی کنند.

ویژگی‌های نرم افزار ارزیابی عملکرد ۳۶۰ درجه

مدیریت اهداف و چشم‌انداز سازمان

کمک به تعیین اهداف سازمانی و حرکت در مسیر تحقق آرمان‌ها و اهداف

پاداش‌دهی عادلانه

ارتقا و پاداش‌دهی کارکنان براساس عملکرد دوره‌ای آن‌ها

شناسایی عملکرد

شناسایی عملکرد افراد و کمک به تصمیم‌گیری برای آموزش، ارتقا یا اخراج کارکنان

افزایش تعامل

کمک به بهبود ارتباطات سازمانی و ایجاد انگیزه در کارکنان

تهیه انواع گزارشات

ارائه انواع گزارشات تحلیلی، مدیریتی و کارنامه‌های فردی و گروهی

یکپارچه با سایر ماژول‌های ERP

یکپارچه با ماژول‌های پرسنلی، حقوق دستمزد، صدور احکام، قراردادها و...

چرا نرم‌افزار ارزیابی عملکرد ۳۶۰ درجه کارکنان سیاق ؟

ساده‌سازی وظایف و صرفه‌جویی در زمان برای واحد منابع انسانی

نرم‌افزار ارزیابی عملکرد ۳۶۰ درجه کارکنان به تیم‌های منابع انسانی کمک می‌کند تا فرایند پیچیده ارزیابی عملکرد 360 درجه را بطور دقیق انجام دهند و از خروجی آن در سایر فرایندهایشان استفاده کنند.

وجود بانک سوالات استاندارد مطابق با شایستگی‌های عمومی

در نرم‌افزار ارزیابی عملکرد ۳۶۰ درجه کارکنان سیاق، بانک سوالات استاندارد (مانند شایستگی‌های تعریف شده توسط هی‌گروپ) برای ارزیابی کارکنان قرار گرفته است؛ با این حال، امکان تعریف کامل شایستگی و مصادیق نیز کاملا فراهم است.

مکان تعریف درجه اهمیت امتیاز ارزیابی کنندگان

نرم‌افزار ارزیابی عملکرد ۳۶۰ درجه کارکنان سیاق امکان وزن‌دهی متفاوت به پاسخ‌های ارزیابان بر اساس نقش را فراهم کرده است. به‌عنوان مثال، درصورتی که اهمیت نظرات مدیران از هم‌رده‌های کارکنان بیشتر باشد، می‌توان امتیاز بیشتری به آن اختصاص داد.

تجزیه و تحلیل داده‌های ارزیابی

نتایج ارزیابی در نرم‌افزار ارزیابی عملکرد ۳۶۰ درجه کارکنان سیاق در قالب گزارش‌های پیشرفته آماری و مقایسه‌ای ارائه می‌شود، که به نوبه خود به تیم‌های منابع انسانی کمک می‌کند تا تصمیمات آگاهانه‌ای برای بهینه‌سازی و اصلاح برنامه‌ها و هدف‌های سازمان اتخاذ کنند.

شفاف سازی فضای بین پرسنل، مدیران و سازمان بوسیله ارائه بازخورد

نرم‌افزار ارزیابی عملکرد ۳۶۰ درجه کارکنان نه تنها به کارمندان نشان می‌دهد که چگونه در مسیر شغلی پیشرفت کرده‌اند، بلکه به آن‌ها کمک می‌کند تا از قدم‌های بعدی خود با اطمینان بیشتری مطلع شوند؛ این موضوع، کارمندان و مدیران را برای موفقیت و توسعه امیدوار می‌سازد. همینطور بستری را فراهم می‌کند تا افراد، نقاط کور عملکردشان را از دید دیگران ببینند و از بازخورد آن‌ها آگاه شوند.

مکان تعریف درجه اهمیت امتیاز ارزیابی کنندگان

نرم‌افزار ارزیابی عملکرد ۳۶۰ درجه کارکنان سیاق امکان وزن‌دهی متفاوت به پاسخ‌های ارزیابان بر اساس نقش را فراهم کرده است. به‌عنوان مثال، درصورتی که اهمیت نظرات مدیران از هم‌رده‌های کارکنان بیشتر باشد، می‌توان امتیاز بیشتری به آن اختصاص داد.

نرم افزار ارزیابی عملکرد ۳۶۰ درجه

نرم افزار ارزیابی عملکرد 360 درجه سیاق دستیار مدیران ارشد

با نرم‌افزار ارزیابی عملکرد ۳۶۰ درجه کارکنان سیاق، چرخه بازبینی عملکرد کارکنان خود را به بهترین شکل ممکن انجام دهید. به کارمندان کمک کنید تا شایستگی‌های خود را بهتر بشناسند و دیدگاه دقیق‌تری از ارزش‌های سازمان برای بهبود و هدفمندسازی عملکردشان به دست آورند. همچنین می‌توانید بررسی‌های‌ دوره‌ای و منظم انجام دهید و برای افزایش اعتماد، مشارکت و حفظ کارمندان خود، ارزیابی را تکرار کنید.

امکانات

امکان ترسیم روند تغییرات پرسنل، با نگهداری سوابق ارزیابی و مقایسه آن‌ها

ثبت و پردازش برگه‌های نظرسنجی در نرم‌افزار و رعایت محرمانگی

امکان اجرای آسان و متعدد دوره‌های نظرسنجی

امکان ارزیابی انتخابی برای اشخاص، واحد یا کل افراد سازمان

امکان ارائه کارنامه ارزیابی به هر فرد

طبقه‌بندی مبانی سوال و نتیجه امتیازات بر اساس مبانی

امکان وزن‌دهی به سوالات و محاسبه نتایج بر اساس فرمول‌ها

طراحی فرم‌ها و فرایندهای دلخواه

تعریف نامحدود مراحل ارزیابی

وجود سوالات پیش‌فرض و استاندارد ارزیابی بر اساس شایستگی‌های معمول

امکان تغییر، اضافه و کم کردن سوالات و مبانی آن‌ها

تولید اتوماتیک برگه‌های نظرسنجی با اتصال به چارت سازمانی شرکت برای هر یک از پرسنل

فرم مرور ترکیبی برای بررسی امتیازات و نظرات از زوایای مختلف

امکان دریافت گزارشات مقایسه‌ای بر شایستگی‌ها

امکان اتصال به مرکز ایمیل و مرکز پیامک

یکپارچه با سایر سیستم‌ها

مزایا

نرم‌افزار ارزیابی عملکرد 360 درجه کارکنان، بازخورد را از اشخاص متعدد جمع‌آوری می‌کند و دید جامع‌تری از عملکرد کارمندان به کارفرمایان می‌دهد. این نرم‌افزار مشکلات مهارتی و نیازهای آموزشی کارکنان را شناسایی می‌کند، مسیر جانشین پروری یا ارتقای کارکنان را بهبود می‌بخشد، با ارائه گزارشات دقیق، گلوگاه‌های ارتباطی را مشخص کرده و با کمک به تهیه برنامه‌ای هدفمند، به بهبود عملکرد کلی سازمان و در نتیجه افزایش بهره‌وری و سودآوری کسب‌وکار کمک می‌کند.

مزایای نرم‌افزار ارزیابی عملکرد ۳۶۰ درجه کارکنان برای کارفرمایان:

نرم‌افزار ارزیابی عملکرد ۳۶۰ درجه کارکنان، بازخورد را از اشخاص متعدد جمع‌آوری می‌کند و دید جامع‌تری از عملکرد کارمندان به کارفرمایان می‌دهد. این نرم‌افزار مشکلات مهارتی و نیازهای آموزشی کارکنان را شناسایی می‌کند، مسیر جانشین پروری یا ارتقای کارکنان را بهبود می‌بخشد، با ارائه گزارشات دقیق، گلوگاه‌های ارتباطی را مشخص کرده و با کمک به تهیه برنامه‌ای هدفمند، به بهبود عملکرد کلی سازمان و در نتیجه افزایش بهره‌وری و سودآوری کسب‌وکار کمک می‌کند.

مزایای نرم‌افزار ارزیابی عملکرد ۳۶۰ درجه برای کارکنان:

نرم‌افزار ارزیابی عملکرد ۳۶۰ درجه کارکنان سیاق با نمایان ساختن دیدی جامع از وضعیت عملکرد کارکنان، خودآگاهی را در مسیر رشد و توسعه افزایش می‌دهد، نقاط کور و ناشناخته شخصیت افراد را با دریافت بازخورد آشکار می‌کند، بستری مناسب را برای نشان دادن شایستگی‌ها فراهم می‌آورد و مسیر پیشرفت و ارتقای شغلی را هموارتر می‌سازد.

انواع گزارش‌های نرم‌افزار ارزیابی عملکرد ۳۶۰ درجه کارکنان سیاق:

مشاوره با کارشناسان ما
موضوع
نام و نام خانوادگی
نام شرکت
تلفن همراه
ایمیل
متن پیام
کد امنیتی
refresh capcha
سایر ماژول‌های حوزه نرم افزارهای منابع انسانی